BHP dzisiaj, to nie "przymus" i niewygoda, ale dobry zwyczaj i znak, że świadomie podchodzimy do realizowanych przez nas obowiązków i LUDZI, z którymi pracujemy oraz dla których pracujemy, czyli naszych bliskich i rodziny. Każda sytuacja związana z pracą fizyczną stwarza ryzyko odniesienia kontuzji, uszczerbku na zdrowiu, czy nawet ciężkich obrażeń.  

Stosowanie wygodnej odzieży ochronnej, rękawic, ochrony oczu, głowy, czy asekuracji przy pracach na wysokościach jest dzisiaj normą, ale musimy pamiętać, aby przestrzegać surowych zasad w zależności od rodzaju i typu wykonywanej pracy. Do elektronarzędzi dodawane są INSTRUKCJE OBSŁUGI, w których precyzyjnie dostawcy elektronarzędzi (producenci) podają wymogi i zalecenia zgodne z normami, dotyczące zabezpieczenia rąk, oczu, głowy, sluchu. 

Zanim ruszysz z pracą PAMIĘTAJ - PRZECZYTAJ INSTRUKCJĘ OBSŁUGI, zapoznaj się z opisem produktu oraz zastosuj środki ochrony osobistej. ZWRACAJ UWAGĘ co robią INNI, a także upominaj jeżeli widzisz błędy i uchybienia. 

Sprawdź naszą ofertę w DZIALE BHP